Najlepsze wycieczki fakultatywne na Kos

Zespół Magic Tours

Pragniemy opowiadać o Grecji i jej mieszkańcach zgodnie z ich duszą. Z szacunkiem i bez pośpiechu. Niczym dobrzy znajomi chcemy wprowadzać polskich turystów w świat pełen zapierających dech w piersiach widoków, wyjątkowej kultury, słońca, niesamowitych smaków i aromatów oraz sprawić, by wizyta w Grecji była dla każdego źródłem niezapomnianych wrażeń i wspaniałych wspomnień.
shutterstock 1309475212 1

Jak powstało Magic Tours?

Lato 2011 to czas, kiedy my jako mieszkańcy wyspy Zakynthos, widząc falę naszych rodaków przyjeżdżających na wakacje, uznaliśmy, że to odpowiedni moment, aby podzielić się naszymi doświadczeniami i wiedzą zdobytą w pięknej Elladzie. Plan był prosty: pokazywać wyspę i greckie życie tak, jak sami chcielibyśmy ją zobaczyć. Uciekać od sztampowych programów, zatłoczonych miejsc i komercji

Mając na uwadze ograniczony czas turystów na zwiedzanie wyspy, staraliśmy się go optymalnie wykorzystać, tworząc autorskie programy wycieczek. Pokazywać wyspę z różnych perspektyw: lądu i morza. Często zmieniać bodźce, atakować wszystkie zmysły, nie przynudzać. I co? Udało się. Ruszyła lawina.

Od lata 2012, w związku z wielkim zainteresowaniem naszą ofertą alternatywnego zwiedzania wyspy, nie byliśmy już sami w stanie obsłużyć wszystkich chętnych trafiających do naszego biura. Chcąc pokazać piękno wyspy wszystkim gościom, postanowiliśmy zwiększyć zatrudnienie. Magic Tours to jedyne biuro turystyczne na wyspie z polskim personelem i polskimi grupami zwiedzających. Posiadamy licencję wydaną przez Greckie Ministerstwo Turystyki i pełne ubezpieczenie.

Mówią o nas, że organizujemy najlepsze wycieczki po Zakynthos, ze świetną atmosferą, w przyjacielskim stylu. To prawda. O klimacie wycieczki jednak decydują jej uczestnicy. I to nas odróżnia od innych. Mamy wielkie szczęście, że do Magic Tours trafiają niesamowici ludzie, chcący się dobrze bawić i spędzać czas w niebanalny sposób. My tylko pomagamy, aby tak się stało.

Naszym marzeniem było stworzenie swoistego dream team-u złożonego z ludzi podzielających naszą miłość do Grecji i pasję. Ludzi otwartych na świat, pełnych pomysłów, wiedzy, kultury osobistej, niewyczerpanego zapasu pozytywnej energii, dobrego humoru i autoironii. Przede wszystkim jednak pragnących wypełniać naszą misję: „Dawać innym radość”. Marzenia się spełniają.

Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Joanna
Serce firmy. Kobieta z klasą. W warunkach greckiego, zwykle męskiego świata biznesu nie łatwo zdobyć szacunek. Jej się udało. Wyważona, pragmatyczna, pracowita i bardzo profesjonalna. A jednocześnie ciepła, empatyczna, zdolna do kompromisów i przyjacielska. Dzięki tej unikatowej konstelacji cech każde spotkanie z Joanną zapamiętasz jako niezwykle pozytywne doświadczenie.
Maciej przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Maciej
Połączenie polsko-greckiego świata. Były zawodowy piłkarz, który profesjonalne zasady sportu wprowadził do turystyki. Z jednej strony twardy zawodnik, z drugiej marzyciel i wizjoner. Wierzy, że dbałość o każdy detal w biznesie jest równie ważny jak wielkie idee. Dzięki konsekwencji w tym podejściu logo żółwia Magic Tours z powodzeniem dociera na kolejne wyspy Hellady.
Michałl przewodnik magic tours
 • Biuro centralne
Michał
Pragmatyk odznaczający się nieszablonowym sposobem myślenia. W branży turystycznej od zawsze. Jego otwarty umysł umiejętnie łączy pomysły z ich realizacją. W Magic Tours stoi na straży najwyższej jakości naszych produktów, a obsługę klienta podnosi do niedoścignionego poziomu. Prywatnie ciekawy świata absolwent geografii, kochający góry, dobre kino i piłkę nożną.
Aleksandra przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Aleksandra
Kobieta konkret – z nią załatwić można wszystko. Magister turystyki i rekreacji. Do Grecji przeprowadziła się z miłości. Mimo, że jej ulubionym reżyserem jest Quentin Tarantino, który nie stroni od deformowania rzeczywistości, Ola mocno stąpa po ziemi. Bez niej Biuro Centralne pogrążyłoby się w chaosie. Jej marzeniem jest zjechanie Patagonii wzdłuż i wszerz.
Emilia przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Emilia
Grecja to jej wybór życiowy. Począwszy od studiów na filologii nowogreckiej aż po pracę w Biurze Centralnym Magic Tours, która jest jej pasją. Poczuje to każdy, kto trafi na Emilię w słuchawce telefonu. Klienci doceniają ją za ogromne zaangażowanie, koledzy za codzienne wsparcie i uśmiech w głosie, a z greckimi kontrahentami załatwi po prostu wszystko. W skrócie: 100% profesjonalizmu przy 100% uroku.
przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Tomek
Kulturoznawca i podróżnik. Pochodzi z Kaszub, ale pomieszkiwał też z tajskimi rybakami oraz Indianami w ekwadorskiej części Amazonii. Na dłużej osiadł jednak w Grecji i to właśnie mieszkańcy, kultura i język tego kraju są mu szczególnie bliskie. Studiował na greckim uniwersytecie. Oprowadza po Kos i Zakynthos. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by dzielić się swoją pasją. Głodny świata i nowych wyzwań!
Barbara przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Basia
Czy można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po Grecji niż osoba, która przeżyła tu pół życia? Wulkan mądrości życiowej, wiedzy i żywiołowości. Autorytet. Blogerka i chodząca encyklopedia historii starożytnej – swą wiedzą dzieli się z innymi przewodnikami Magic Tours. Zimą prowadzi niezapomniane wycieczki w Atenach, zaś latem 2019 spotkacie ją na wyspie Kos.
Magda przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Magda
Przepełniona miłością do Grecji synowa zakintyjskiego księdza prawosławnego. Zakynthos zna na wskroś. Jej opowieści z pierwszej ręki przeniosą Was do zaczarowanego świata greckiej kultury, zwyczajów i przesądów. Kochana przez wszystkich babka z ikrą, z którą poznacie prawdziwą Grecję od kuchni. Najczęściej spotkacie Magdę na niezapomnianych wycieczkach na Kefalonię i Mix Południe.
Jarek przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Jarek
Osiedlił się w Grecji już w 2006 roku. Trafił tutaj przypadkiem, lecz szybko pokochał ten kraj tak bardzo, że sam nauczył się języka greckiego. Ukończył studia na kierunku obsługi ruchem turystycznym. Mistrz humoru w wersji graficznej! Można go spotkać na jego ukochanym Kos.
Jakub przewodnik Zante Magic Tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Biuro centralne
Kubuś
Człowiek do zadań specjalnych. Logistyk, sprzedawca i kierowca w jednej osobie. Chcesz kupić wycieczkę lub dowiedzieć się czegoś o wyspie? – już się robi! Potrzebujesz dojechać na zbiórkę? – żaden problem! A może zależy Ci, aby bus był na czas pod hotelem? – nic prostszego! Zante nie ma dla Kuby tajemnic, a lokalne zakręty pokonuje lepiej od Greków! Jego kolorowy imprezowóz zna tutaj każdy!
Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Asia
Trafiła na Zante, by spełnić marzenie o prawdziwie pasjonującej pracy. Z wykształcenia socjolożka i lingwistka. Mury korporacji zamieniła na greckie słońce i turkus morza, których nigdy nie ma dość. Kocha aktywne podróże, najlepiej pod żaglami, konno lub przy dźwiękach flamenco. Latem zwiedzisz z nią m.in. północ Zakynthos a zimą spotkasz Asię podczas rekrutacji do zespołu Magic Tours.
Przemek przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Przemek
Ma wrodzony grecki luz i pokłady pozytywnej energii. Skończył turystykę i rekreację, uwielbia kuchnię śródziemnomorską oraz podróże w doborowym towarzystwie. W Magic Tours nazywamy go Ananasem – podobno dodaje fruktozy wycieczkom, które prowadzi! Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy na Mix Północ lub Rejs na Żółwie!
Monika przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Monika
Jest góralką z krwi i kości. Kobieta petarda! Instruktorka narciarstwa wierna stwierdzeniu, iż w zimę musi być zimno, za to latem ładuje swoje baterie na zakintyjskim słońcu. Mierzy wysoko – w planach ma zjazd na nartach z Olimpu! Z nią odkryjecie w nieszablonowy sposób zarówno północ, jak i południe Zante, a także Kefalonię. Piękne wspomnienia i duża dawka humoru zapewnione!
Karolina przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Karolina
Absolwentka filologii angielskiej, mieszka na stałe na Zakynthos. Z Polski do Grecji przyciągnęła ja miłość do Greka. Skarbnica wiedzy o Laganas. Wiecznie uśmiechnięta, ciepła i otwarta. Kocha zwierzęta, nigdy więc nie przejdzie obojętnie obok zbłąkanego psa. Jej wizytówką jest wspaniały kontakt z turystami, którzy zawsze bardzo dobrze wspominają wizytę w biurze u Karoliny.
Justyna przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Justyna
Od dziecka podróżowała do Grecji, marząc, żeby tu zamieszkać. Marzenia się spełniają – Justyna od kilku lat jest szczęśliwą mieszkanką Zante. W Magic Tours doradza klientom i sprzedaje magiczne wycieczki. W pracy bardzo zwraca uwagę na szczegóły, wyróżnia się też nienaganną kulturą osobistą. Spotkacie ją w jednym z naszych biur i będzie to na pewno bardzo miłe spotkanie.
Anna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Ania
Od dawna zakochana w Grecji, ostatecznie osiadła w tym pięknym kraju w 2013 roku. Od tej pory zaraża miłością do Hellady, greckiej kuchni, muzyki i zwyczajów. Jej tzatzyki nie mają sobie równych! Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, przy każdej okazji śpiewa, tańczy i fotografuje. Dziewczyna, z którą można konie kraść – zabierze Was na wycieczkę zarówno na północ, jak i południe Zante.
Mariusz przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Mariusz
Na Zakynthos przyjechał motocyklem i przemierzył wyspę wzdłuż i wszerz, poznając jej najdziksze, niewypromowane rejony. Tak go urzekła, że postanowił poznać prawdziwe życie mieszkańców poza sezonem i został jesienią na zbiorach oliwek. Teraz zaraża miłością do Grecji naszych gości podczas rejsów na żółwie i wycieczek Mix Północ. Dobry humor, luźna atmosfera i nieszablonowość – cały Mariusz!
Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Joanna
Geograf, niedoszły meteorolog – z chmur na zakintyjskim niebie czyta jak z nut! Jej miłość do Grecji rozwijała się stopniowo podczas podróży po tym kraju. Teraz Zante uważa za swoje miejsce na ziemi. Na wycieczce Mix Północ i Mix Południe z ogromną pasją opowie zarówno o geologii i klimacie wyspy, jak i o Grecji współczesnej. Cytując jednego z naszych gości, “Asia prawdziwie oczarowuje Grecją”.
Ewelina przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Ewelina
Z wykształcenia specjalistka od Azji, z zamiłowania co lato w Grecji. Doświadczona pilotka i przewodniczka najwyższej próby. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiała na Naxos, po czym droga zawiodła ją przez Turcję, Bułgarię, Wietnam, Kambodżę, Tajlandię aż na Zante. Jej pierwsze słowa po grecku to “poli gliko parakalo”, bo kawę pije tylko przesłodzoną. Ewelina zabierze Was m.in. na Kefalonię.
Damian przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Damian
Człowiek do tańca i do różańca. Pogodny duchem Warmiak, który dogada się z każdym. Geodeta i kartograf rozkochany w Grecji. W wolnych chwilach zaczytuje się w reportażach o terenach byłego ZSRR i Bliskim Wschodzie. Uwielbia gotować. Interesuje się architekturą wielkich miast. Porzucił swoje biurko w banku, by swoją pasją do Grecji dzielić się z innymi!
Mateusz przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Przewodnicy
Mateusz
Animator z pasją i uśmiechem. Ulubieniec wszystkich najmłodszych uczestników naszych wycieczek. Sportowiec i trener koszykówki. Kocha podróże, muzykę, taniec i języki obce! Potrafi czarować i wciąż nikt nie wie, jak wykonuje swe czarodziejskie sztuczki. Zawsze otoczony gromadką dzieci, którym potrafi wypełnić czas podczas greckich wakacji.
Natalia przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Natalia
Studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i przyszła pani doktor. Pochodzi z Bydgoszczy, wychowała się na Żuławach. Kocha Zakynthos, a zwłaszcza te fragmenty wyspy, które nie są jeszcze zajęte przez człowieka. W wolnych chwilach bierze maskę i znika w morzu. Podwodny świat ukochała najbardziej. Uwielbia dzieci, co sprawia, że animacje podczas naszych wycieczek są niezapomniane!
Jadwiga przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Jadwiga
Poczucie humoru, radość w głosie i pełen profesjonalizm to niewątpliwie te cechy Jadzi, które sprawiają, że każdy z naszych turystów czuje się przy niej świetnie. Wielka miłośniczka koni, która wszystkie wolne chwile spędza w stadninie. Do Grecji przyjechać na dłużej stosunkowo niedawno, ale swoją miłość do greckiego krajobrazu i świata greckich mitów pielęgnowała już od dziecka.
Agnieszka przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Agnieszka
Mało kto zna żółwie Caretta caretta tak dobrze jak Agnieszka! Bliski kontakt z naturą był jej wielką pasją już od dziecka. Do Grecji trafiła kilka lat temu i postanowiła zostać na dłużej. Dziś z radością opowiada o tym, jak żyje się tutaj na co dzień. Morze, szum fal i wiatr we włosach to jej drugie imię!
Michał przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Michał
Absolwent Turystyki i Rekreacji. Pilot i animator. Osobliwa mieszanka kreatywności, improwizacji, wiedzy, luzu i nieszablonowego poczucia humoru. Niezwykłe zdolności interpersonalne powodują, że wycieczki z nim stają się niezapomnianą przygodą.
ALeksandra przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Aleksandra
Pomimo że skończyła judaistykę na Uniwersytecie Warszawskim, to turystyka oraz prowadzenie wycieczek daje jej największą satysfakcję. Uwielbia opowiadać o historii, jednak w swoich opowieściach przemyca dużą dawkę humoru i ciekawostek, których nie znajdziecie w wielkich dziełach naukowych. Miłośniczka nauki języków obcych (zna biegle aż 4!), jazdy konnej i pysznego greckiego jedzenia.
filip przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Filip
Przez 12 lat treningów w piłkę nożną nauczył się dyscypliny oraz ciągłego dążenia do perfekcji, a na Akademii Sztuki Wojennej, gdzie studiował bezpieczeństwo narodowe, wyrobił w sobie cierpliwość i systematyczność. Na wycieczkach stawia na rozmowę i dyskusję, jednak nie zapomina o faktach i interesujących historiach. Oaza spokoju i wulkan energii w jednym.
ewelina-dziewior team-korfu-magic-tours
 • Pracownik biurowy
Ewelina
Z wykształcenia filolog i muzyk. Jej pasje to podróże, yoga, sztuka i wszystko co z nią związane. Zwiedziła 44 kraje Europy- teraz jej celem jest Afryka. Od dzieciństwa zakochana w starożytnej Grecji i to właśnie tutaj od 2010 roku zamieszkuje.
zante magic tours zespol iza biuro
 • Biuro centralne
Iza
Z zamiłowania pasjonatka podróży, z wykształcenia magister ekonomi w zakresie finansów, rachunkowości i controllingu. Dzięki pracy na Zakynthos z powodzeniem łączy te dwa obszary. W Magic Tours wspiera segment finansowy firmy. Niezwykle skrupulatna, konkretna i doskonale zorganizowana, niezawodnie dba o poprawność i terminowość wszystkich rozliczeń.
zante magic tours zespol jarek b
 • Przewodnicy
Jarek
Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia i ludzi. Aktor. Czterokrotnie odwiedził Zakynthos jako turysta, za piątym natomiast już jako przewodnik. Zakochany bez pamięci w Grecji – jej klimacie, kulturze, muzyce oraz kuchni. Podczas wycieczki w wersji Super VIP przemierzył po Zante tysiące kilometrów. Z Jarkiem niezapomniane wrażenia i świetna atmosfera zawsze gwarantowane!
zante magic tours zespol paulina biuro
 • Pracownik biurowy  / 
 • Przewodnicy
Paulina
Absolwentka stosunków międzynarodowych, którą zawsze ciągnęło w świat. Zaradna optymistka dążąca do realizacji każdego marzenia. Z jej twarzy nie znika uśmiech i za to właśnie kochają ją klienci naszych biur. Na Zante najlepiej czuje się na morzu wśród jej ulubieńców – żółwi Caretta Caretta, o których opowie w taki sposób, że zarazi entuzjazmem i dużych i małych!
zante magic tours zespol wernika
 • Pracownik biurowy
Weronika
Niepoprawna optymistka, kipiąca energią i entuzjazmem. Od 20 lat odwiedza Grecję, zna więc Greków od podszewki. Absolwentka kulturoznawstwa a z zamiłowania również amatorka fotografii. W pozytywnej atmosferze i w pełni profesjonalnie doradzi odpowiednią wycieczkę w jednym z naszych biur stacjonarnych. Po wizycie u Weroniki dobry humor nie opuści Was do końca dnia!
zante magic tours zespol magda b
 • Przewodnicy
Magda
Z wykształcenia archeolog, z pasji przewodnik, a od niedawna również autorka książki! Podróżniczka od lat zakochana w Grecji. Zimą zabierze Was do egzotycznych krain Dalekiego Wschodu, a latem pokaże niezapomnianą Zatokę Wraku i magiczne żółwie na Zakynthos. Za jej pełen uroku uśmiech i poczucie humoru kochają Magdę zarówno dorośli, jak i dzieciaki.
zante magic tours zespol iza k biuro
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Iza
Inżynierię produkcji porzuciła dla wielkiej greckiej przygody! Chodzący uśmiech i empatia. W Magic Tours wspiera sprzedaż i animację dla najmłodszych. Jeśli spotkasz ją w biurze, z niepowtarzalnym wdziękiem doradzi najlepszą wycieczkę i rozwieje wątpliwości. Za to dzieciaki pokochają ją za kreatywne zabawy, troskliwą opiekę i dużo śmiechu. Uwielbia szalone podróże, taniec oraz swojego węża Helenkę.
zante magic tours zespol kasia biuro
 • Pracownik biurowy
Kasia
Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Chcąc wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę, trafiła na Zante, które urzekło ją słońcem i pięknem widoków. Sama uwielbia podróże autostopem, ale naszym gościom idealnie doradzi wycieczkę marzeń z Magic Tours. Mówi, że prawdziwie kocha zwierzęta, dlatego ich nie je. A z szacunku do natury jest entuzjastką idei zerowaste. Uśmiech Kasi powita Cię w jednym z naszych biur.
Konrad
 • Przewodnicy
Konrad
Mieszanka luzu, niebanalnego poczucia humoru i kultury osobistej. Uwielbia pracować z ludźmi i to przebywanie w grupie jest jego główną siłą napędową. Fascynuje się geografią, historią i kinematografią. W Polsce był specem od telekomunikacji i nieruchomości. Na Islandii odkrywał swe pasje lotnicze. Potrzeba słońca i fascynacja Grecją skierowały go na Wyspy Jońskie.
Christian
 • Animatorzy i kierowcy
Chrystian
Ciekawość świata i dusza odkrywcy przywiodły go do Grecji, gdzie spełnił marzenie o zamieszkaniu w “ciepłych krajach”. Miłośnik motoryzacji i sportów ekstremalnych. Przemierzył pół Europy autostopem. Grecję pokochał za jej podejście do życia, czyli luz, uśmiech i brak pośpiechu. Z nim, w przyjaznej atmosferze, dojedziecie w najdziksze zakamarki wyspy!
Monika
 • Pracownik biurowy
Monika
Pochodzi z Łodzi, choć na co dzień mieszka w Toruniu. Od dziecka kochała mitologię i sztukę Grecji i to właśnie dla niej studiowała archeologię. Jej zamiłowanie do przygód i podróżowania wygrało jednak z pasją do historii. Teraz pomoże Wam wybrać swoją przygodę na Zante.
Martyna
 • Pracownik biurowy
Martyna
Miłośniczka kultury i sztuki. Można ją spotkać na deskach trójmiejskich teatrów. Latem zdradza Morze Bałtyckie ze Śródziemnym. Zakochana w Grecji. Zakynthos działa na nią jak narkotyk – silnie uzależnia i wprowadza w stan ekstazy. Od 5 lat odwiedza wyspę, fotografując ją, a teraz również opowiadając o niej w naszych biurach. Troszczy się o turystów tak samo jak o środowisko – całym sercem!
Jedrzej 1
 • Przewodnicy
Jay
Jego pasją jest przyrządzanie rajskich potraw, czym zaimponował komisji programu „Master Chef”. Tańczy, śpiewa, opowiada historie. Prawdziwa sztuka wymaga czasu, dlatego, oprowadzając turystów po Zakynthos, poświęca każdemu miejscu odpowiednią jego dozę. W Grecji znalazł się przypadkiem. Miał lecieć do Montrealu, ale wsiadł w nie ten samolot. Nie wierzy w przypadki.
Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Joanna
Serce firmy. Kobieta z klasą. W warunkach greckiego, zwykle męskiego świata biznesu nie łatwo zdobyć szacunek. Jej się udało. Wyważona, pragmatyczna, pracowita i bardzo profesjonalna. A jednocześnie ciepła, empatyczna, zdolna do kompromisów i przyjacielska. Dzięki tej unikatowej konstelacji cech każde spotkanie z Joanną zapamiętasz jako niezwykle pozytywne doświadczenie.
Maciej przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Maciej
Połączenie polsko-greckiego świata. Były zawodowy piłkarz, który profesjonalne zasady sportu wprowadził do turystyki. Z jednej strony twardy zawodnik, z drugiej marzyciel i wizjoner. Wierzy, że dbałość o każdy detal w biznesie jest równie ważny jak wielkie idee. Dzięki konsekwencji w tym podejściu logo żółwia Magic Tours z powodzeniem dociera na kolejne wyspy Hellady.
Michałl przewodnik magic tours
 • Biuro centralne
Michał
Pragmatyk odznaczający się nieszablonowym sposobem myślenia. W branży turystycznej od zawsze. Jego otwarty umysł umiejętnie łączy pomysły z ich realizacją. W Magic Tours stoi na straży najwyższej jakości naszych produktów, a obsługę klienta podnosi do niedoścignionego poziomu. Prywatnie ciekawy świata absolwent geografii, kochający góry, dobre kino i piłkę nożną.
Aleksandra przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Aleksandra
Kobieta konkret – z nią załatwić można wszystko. Magister turystyki i rekreacji. Do Grecji przeprowadziła się z miłości. Mimo, że jej ulubionym reżyserem jest Quentin Tarantino, który nie stroni od deformowania rzeczywistości, Ola mocno stąpa po ziemi. Bez niej Biuro Centralne pogrążyłoby się w chaosie. Jej marzeniem jest zjechanie Patagonii wzdłuż i wszerz.
Emilia przewodnik Zante Magic Tours
 • Biuro centralne
Emilia
Grecja to jej wybór życiowy. Począwszy od studiów na filologii nowogreckiej aż po pracę w Biurze Centralnym Magic Tours, która jest jej pasją. Poczuje to każdy, kto trafi na Emilię w słuchawce telefonu. Klienci doceniają ją za ogromne zaangażowanie, koledzy za codzienne wsparcie i uśmiech w głosie, a z greckimi kontrahentami załatwi po prostu wszystko. W skrócie: 100% profesjonalizmu przy 100% uroku.
przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Tomek
Kulturoznawca i podróżnik. Pochodzi z Kaszub, ale pomieszkiwał też z tajskimi rybakami oraz Indianami w ekwadorskiej części Amazonii. Na dłużej osiadł jednak w Grecji i to właśnie mieszkańcy, kultura i język tego kraju są mu szczególnie bliskie. Studiował na greckim uniwersytecie. Oprowadza po Kos i Zakynthos. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by dzielić się swoją pasją. Głodny świata i nowych wyzwań!
Jakub przewodnik Zante Magic Tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Biuro centralne
Kubuś
Człowiek do zadań specjalnych. Logistyk, sprzedawca i kierowca w jednej osobie. Chcesz kupić wycieczkę lub dowiedzieć się czegoś o wyspie? – już się robi! Potrzebujesz dojechać na zbiórkę? – żaden problem! A może zależy Ci, aby bus był na czas pod hotelem? – nic prostszego! Zante nie ma dla Kuby tajemnic, a lokalne zakręty pokonuje lepiej od Greków! Jego kolorowy imprezowóz zna tutaj każdy!
ALeksandra przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Aleksandra
Pomimo że skończyła judaistykę na Uniwersytecie Warszawskim, to turystyka oraz prowadzenie wycieczek daje jej największą satysfakcję. Uwielbia opowiadać o historii, jednak w swoich opowieściach przemyca dużą dawkę humoru i ciekawostek, których nie znajdziecie w wielkich dziełach naukowych. Miłośniczka nauki języków obcych (zna biegle aż 4!), jazdy konnej i pysznego greckiego jedzenia.
zante magic tours zespol iza biuro
 • Biuro centralne
Iza
Z zamiłowania pasjonatka podróży, z wykształcenia magister ekonomi w zakresie finansów, rachunkowości i controllingu. Dzięki pracy na Zakynthos z powodzeniem łączy te dwa obszary. W Magic Tours wspiera segment finansowy firmy. Niezwykle skrupulatna, konkretna i doskonale zorganizowana, niezawodnie dba o poprawność i terminowość wszystkich rozliczeń.
Maciej przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Maciej
Połączenie polsko-greckiego świata. Były zawodowy piłkarz, który profesjonalne zasady sportu wprowadził do turystyki. Z jednej strony twardy zawodnik, z drugiej marzyciel i wizjoner. Wierzy, że dbałość o każdy detal w biznesie jest równie ważny jak wielkie idee. Dzięki konsekwencji w tym podejściu logo żółwia Magic Tours z powodzeniem dociera na kolejne wyspy Hellady.
przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Tomek
Kulturoznawca i podróżnik. Pochodzi z Kaszub, ale pomieszkiwał też z tajskimi rybakami oraz Indianami w ekwadorskiej części Amazonii. Na dłużej osiadł jednak w Grecji i to właśnie mieszkańcy, kultura i język tego kraju są mu szczególnie bliskie. Studiował na greckim uniwersytecie. Oprowadza po Kos i Zakynthos. Zawsze uśmiechnięty i gotowy, by dzielić się swoją pasją. Głodny świata i nowych wyzwań!
Barbara przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Basia
Czy można wyobrazić sobie lepszego przewodnika po Grecji niż osoba, która przeżyła tu pół życia? Wulkan mądrości życiowej, wiedzy i żywiołowości. Autorytet. Blogerka i chodząca encyklopedia historii starożytnej – swą wiedzą dzieli się z innymi przewodnikami Magic Tours. Zimą prowadzi niezapomniane wycieczki w Atenach, zaś latem 2019 spotkacie ją na wyspie Kos.
Magda przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Magda
Przepełniona miłością do Grecji synowa zakintyjskiego księdza prawosławnego. Zakynthos zna na wskroś. Jej opowieści z pierwszej ręki przeniosą Was do zaczarowanego świata greckiej kultury, zwyczajów i przesądów. Kochana przez wszystkich babka z ikrą, z którą poznacie prawdziwą Grecję od kuchni. Najczęściej spotkacie Magdę na niezapomnianych wycieczkach na Kefalonię i Mix Południe.
Jarek przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Jarek
Osiedlił się w Grecji już w 2006 roku. Trafił tutaj przypadkiem, lecz szybko pokochał ten kraj tak bardzo, że sam nauczył się języka greckiego. Ukończył studia na kierunku obsługi ruchem turystycznym. Mistrz humoru w wersji graficznej! Można go spotkać na jego ukochanym Kos.
Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Asia
Trafiła na Zante, by spełnić marzenie o prawdziwie pasjonującej pracy. Z wykształcenia socjolożka i lingwistka. Mury korporacji zamieniła na greckie słońce i turkus morza, których nigdy nie ma dość. Kocha aktywne podróże, najlepiej pod żaglami, konno lub przy dźwiękach flamenco. Latem zwiedzisz z nią m.in. północ Zakynthos a zimą spotkasz Asię podczas rekrutacji do zespołu Magic Tours.
Przemek przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Przemek
Ma wrodzony grecki luz i pokłady pozytywnej energii. Skończył turystykę i rekreację, uwielbia kuchnię śródziemnomorską oraz podróże w doborowym towarzystwie. W Magic Tours nazywamy go Ananasem – podobno dodaje fruktozy wycieczkom, które prowadzi! Jeśli chcesz się o tym przekonać, zapraszamy na Mix Północ lub Rejs na Żółwie!
Monika przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Monika
Jest góralką z krwi i kości. Kobieta petarda! Instruktorka narciarstwa wierna stwierdzeniu, iż w zimę musi być zimno, za to latem ładuje swoje baterie na zakintyjskim słońcu. Mierzy wysoko – w planach ma zjazd na nartach z Olimpu! Z nią odkryjecie w nieszablonowy sposób zarówno północ, jak i południe Zante, a także Kefalonię. Piękne wspomnienia i duża dawka humoru zapewnione!
Anna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Ania
Od dawna zakochana w Grecji, ostatecznie osiadła w tym pięknym kraju w 2013 roku. Od tej pory zaraża miłością do Hellady, greckiej kuchni, muzyki i zwyczajów. Jej tzatzyki nie mają sobie równych! Zawsze uśmiechnięta i pełna energii, przy każdej okazji śpiewa, tańczy i fotografuje. Dziewczyna, z którą można konie kraść – zabierze Was na wycieczkę zarówno na północ, jak i południe Zante.
Mariusz przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Mariusz
Na Zakynthos przyjechał motocyklem i przemierzył wyspę wzdłuż i wszerz, poznając jej najdziksze, niewypromowane rejony. Tak go urzekła, że postanowił poznać prawdziwe życie mieszkańców poza sezonem i został jesienią na zbiorach oliwek. Teraz zaraża miłością do Grecji naszych gości podczas rejsów na żółwie i wycieczek Mix Północ. Dobry humor, luźna atmosfera i nieszablonowość – cały Mariusz!
Joanna przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Joanna
Geograf, niedoszły meteorolog – z chmur na zakintyjskim niebie czyta jak z nut! Jej miłość do Grecji rozwijała się stopniowo podczas podróży po tym kraju. Teraz Zante uważa za swoje miejsce na ziemi. Na wycieczce Mix Północ i Mix Południe z ogromną pasją opowie zarówno o geologii i klimacie wyspy, jak i o Grecji współczesnej. Cytując jednego z naszych gości, “Asia prawdziwie oczarowuje Grecją”.
Ewelina przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Ewelina
Z wykształcenia specjalistka od Azji, z zamiłowania co lato w Grecji. Doświadczona pilotka i przewodniczka najwyższej próby. Swoje pierwsze kroki w turystyce stawiała na Naxos, po czym droga zawiodła ją przez Turcję, Bułgarię, Wietnam, Kambodżę, Tajlandię aż na Zante. Jej pierwsze słowa po grecku to “poli gliko parakalo”, bo kawę pije tylko przesłodzoną. Ewelina zabierze Was m.in. na Kefalonię.
Damian przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Damian
Człowiek do tańca i do różańca. Pogodny duchem Warmiak, który dogada się z każdym. Geodeta i kartograf rozkochany w Grecji. W wolnych chwilach zaczytuje się w reportażach o terenach byłego ZSRR i Bliskim Wschodzie. Uwielbia gotować. Interesuje się architekturą wielkich miast. Porzucił swoje biurko w banku, by swoją pasją do Grecji dzielić się z innymi!
Mateusz przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Przewodnicy
Mateusz
Animator z pasją i uśmiechem. Ulubieniec wszystkich najmłodszych uczestników naszych wycieczek. Sportowiec i trener koszykówki. Kocha podróże, muzykę, taniec i języki obce! Potrafi czarować i wciąż nikt nie wie, jak wykonuje swe czarodziejskie sztuczki. Zawsze otoczony gromadką dzieci, którym potrafi wypełnić czas podczas greckich wakacji.
Agnieszka przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Agnieszka
Mało kto zna żółwie Caretta caretta tak dobrze jak Agnieszka! Bliski kontakt z naturą był jej wielką pasją już od dziecka. Do Grecji trafiła kilka lat temu i postanowiła zostać na dłużej. Dziś z radością opowiada o tym, jak żyje się tutaj na co dzień. Morze, szum fal i wiatr we włosach to jej drugie imię!
Michał przewodnik magic tours
 • Przewodnicy
Michał
Absolwent Turystyki i Rekreacji. Pilot i animator. Osobliwa mieszanka kreatywności, improwizacji, wiedzy, luzu i nieszablonowego poczucia humoru. Niezwykłe zdolności interpersonalne powodują, że wycieczki z nim stają się niezapomnianą przygodą.
ALeksandra przewodnik magic tours
 • Biuro centralne  / 
 • Przewodnicy
Aleksandra
Pomimo że skończyła judaistykę na Uniwersytecie Warszawskim, to turystyka oraz prowadzenie wycieczek daje jej największą satysfakcję. Uwielbia opowiadać o historii, jednak w swoich opowieściach przemyca dużą dawkę humoru i ciekawostek, których nie znajdziecie w wielkich dziełach naukowych. Miłośniczka nauki języków obcych (zna biegle aż 4!), jazdy konnej i pysznego greckiego jedzenia.
filip przewodnik Zante Magic Tours
 • Przewodnicy
Filip
Przez 12 lat treningów w piłkę nożną nauczył się dyscypliny oraz ciągłego dążenia do perfekcji, a na Akademii Sztuki Wojennej, gdzie studiował bezpieczeństwo narodowe, wyrobił w sobie cierpliwość i systematyczność. Na wycieczkach stawia na rozmowę i dyskusję, jednak nie zapomina o faktach i interesujących historiach. Oaza spokoju i wulkan energii w jednym.
zante magic tours zespol jarek b
 • Przewodnicy
Jarek
Wiecznie uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do życia i ludzi. Aktor. Czterokrotnie odwiedził Zakynthos jako turysta, za piątym natomiast już jako przewodnik. Zakochany bez pamięci w Grecji – jej klimacie, kulturze, muzyce oraz kuchni. Podczas wycieczki w wersji Super VIP przemierzył po Zante tysiące kilometrów. Z Jarkiem niezapomniane wrażenia i świetna atmosfera zawsze gwarantowane!
zante magic tours zespol paulina biuro
 • Pracownik biurowy  / 
 • Przewodnicy
Paulina
Absolwentka stosunków międzynarodowych, którą zawsze ciągnęło w świat. Zaradna optymistka dążąca do realizacji każdego marzenia. Z jej twarzy nie znika uśmiech i za to właśnie kochają ją klienci naszych biur. Na Zante najlepiej czuje się na morzu wśród jej ulubieńców – żółwi Caretta Caretta, o których opowie w taki sposób, że zarazi entuzjazmem i dużych i małych!
zante magic tours zespol magda b
 • Przewodnicy
Magda
Z wykształcenia archeolog, z pasji przewodnik, a od niedawna również autorka książki! Podróżniczka od lat zakochana w Grecji. Zimą zabierze Was do egzotycznych krain Dalekiego Wschodu, a latem pokaże niezapomnianą Zatokę Wraku i magiczne żółwie na Zakynthos. Za jej pełen uroku uśmiech i poczucie humoru kochają Magdę zarówno dorośli, jak i dzieciaki.
Konrad
 • Przewodnicy
Konrad
Mieszanka luzu, niebanalnego poczucia humoru i kultury osobistej. Uwielbia pracować z ludźmi i to przebywanie w grupie jest jego główną siłą napędową. Fascynuje się geografią, historią i kinematografią. W Polsce był specem od telekomunikacji i nieruchomości. Na Islandii odkrywał swe pasje lotnicze. Potrzeba słońca i fascynacja Grecją skierowały go na Wyspy Jońskie.
Jedrzej 1
 • Przewodnicy
Jay
Jego pasją jest przyrządzanie rajskich potraw, czym zaimponował komisji programu „Master Chef”. Tańczy, śpiewa, opowiada historie. Prawdziwa sztuka wymaga czasu, dlatego, oprowadzając turystów po Zakynthos, poświęca każdemu miejscu odpowiednią jego dozę. W Grecji znalazł się przypadkiem. Miał lecieć do Montrealu, ale wsiadł w nie ten samolot. Nie wierzy w przypadki.
Karolina przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Karolina
Absolwentka filologii angielskiej, mieszka na stałe na Zakynthos. Z Polski do Grecji przyciągnęła ja miłość do Greka. Skarbnica wiedzy o Laganas. Wiecznie uśmiechnięta, ciepła i otwarta. Kocha zwierzęta, nigdy więc nie przejdzie obojętnie obok zbłąkanego psa. Jej wizytówką jest wspaniały kontakt z turystami, którzy zawsze bardzo dobrze wspominają wizytę w biurze u Karoliny.
Justyna przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Justyna
Od dziecka podróżowała do Grecji, marząc, żeby tu zamieszkać. Marzenia się spełniają – Justyna od kilku lat jest szczęśliwą mieszkanką Zante. W Magic Tours doradza klientom i sprzedaje magiczne wycieczki. W pracy bardzo zwraca uwagę na szczegóły, wyróżnia się też nienaganną kulturą osobistą. Spotkacie ją w jednym z naszych biur i będzie to na pewno bardzo miłe spotkanie.
Natalia przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Natalia
Studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i przyszła pani doktor. Pochodzi z Bydgoszczy, wychowała się na Żuławach. Kocha Zakynthos, a zwłaszcza te fragmenty wyspy, które nie są jeszcze zajęte przez człowieka. W wolnych chwilach bierze maskę i znika w morzu. Podwodny świat ukochała najbardziej. Uwielbia dzieci, co sprawia, że animacje podczas naszych wycieczek są niezapomniane!
Jadwiga przewodnik Zante Magic Tours
 • Pracownik biurowy
Jadwiga
Poczucie humoru, radość w głosie i pełen profesjonalizm to niewątpliwie te cechy Jadzi, które sprawiają, że każdy z naszych turystów czuje się przy niej świetnie. Wielka miłośniczka koni, która wszystkie wolne chwile spędza w stadninie. Do Grecji przyjechać na dłużej stosunkowo niedawno, ale swoją miłość do greckiego krajobrazu i świata greckich mitów pielęgnowała już od dziecka.
ewelina-dziewior team-korfu-magic-tours
 • Pracownik biurowy
Ewelina
Z wykształcenia filolog i muzyk. Jej pasje to podróże, yoga, sztuka i wszystko co z nią związane. Zwiedziła 44 kraje Europy- teraz jej celem jest Afryka. Od dzieciństwa zakochana w starożytnej Grecji i to właśnie tutaj od 2010 roku zamieszkuje.
zante magic tours zespol paulina biuro
 • Pracownik biurowy  / 
 • Przewodnicy
Paulina
Absolwentka stosunków międzynarodowych, którą zawsze ciągnęło w świat. Zaradna optymistka dążąca do realizacji każdego marzenia. Z jej twarzy nie znika uśmiech i za to właśnie kochają ją klienci naszych biur. Na Zante najlepiej czuje się na morzu wśród jej ulubieńców – żółwi Caretta Caretta, o których opowie w taki sposób, że zarazi entuzjazmem i dużych i małych!
zante magic tours zespol wernika
 • Pracownik biurowy
Weronika
Niepoprawna optymistka, kipiąca energią i entuzjazmem. Od 20 lat odwiedza Grecję, zna więc Greków od podszewki. Absolwentka kulturoznawstwa a z zamiłowania również amatorka fotografii. W pozytywnej atmosferze i w pełni profesjonalnie doradzi odpowiednią wycieczkę w jednym z naszych biur stacjonarnych. Po wizycie u Weroniki dobry humor nie opuści Was do końca dnia!
zante magic tours zespol iza k biuro
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Iza
Inżynierię produkcji porzuciła dla wielkiej greckiej przygody! Chodzący uśmiech i empatia. W Magic Tours wspiera sprzedaż i animację dla najmłodszych. Jeśli spotkasz ją w biurze, z niepowtarzalnym wdziękiem doradzi najlepszą wycieczkę i rozwieje wątpliwości. Za to dzieciaki pokochają ją za kreatywne zabawy, troskliwą opiekę i dużo śmiechu. Uwielbia szalone podróże, taniec oraz swojego węża Helenkę.
zante magic tours zespol kasia biuro
 • Pracownik biurowy
Kasia
Absolwentka Turystyki i Rekreacji. Chcąc wykorzystać zdobytą na studiach wiedzę, trafiła na Zante, które urzekło ją słońcem i pięknem widoków. Sama uwielbia podróże autostopem, ale naszym gościom idealnie doradzi wycieczkę marzeń z Magic Tours. Mówi, że prawdziwie kocha zwierzęta, dlatego ich nie je. A z szacunku do natury jest entuzjastką idei zerowaste. Uśmiech Kasi powita Cię w jednym z naszych biur.
Monika
 • Pracownik biurowy
Monika
Pochodzi z Łodzi, choć na co dzień mieszka w Toruniu. Od dziecka kochała mitologię i sztukę Grecji i to właśnie dla niej studiowała archeologię. Jej zamiłowanie do przygód i podróżowania wygrało jednak z pasją do historii. Teraz pomoże Wam wybrać swoją przygodę na Zante.
Martyna
 • Pracownik biurowy
Martyna
Miłośniczka kultury i sztuki. Można ją spotkać na deskach trójmiejskich teatrów. Latem zdradza Morze Bałtyckie ze Śródziemnym. Zakochana w Grecji. Zakynthos działa na nią jak narkotyk – silnie uzależnia i wprowadza w stan ekstazy. Od 5 lat odwiedza wyspę, fotografując ją, a teraz również opowiadając o niej w naszych biurach. Troszczy się o turystów tak samo jak o środowisko – całym sercem!
Jakub przewodnik Zante Magic Tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Biuro centralne
Kubuś
Człowiek do zadań specjalnych. Logistyk, sprzedawca i kierowca w jednej osobie. Chcesz kupić wycieczkę lub dowiedzieć się czegoś o wyspie? – już się robi! Potrzebujesz dojechać na zbiórkę? – żaden problem! A może zależy Ci, aby bus był na czas pod hotelem? – nic prostszego! Zante nie ma dla Kuby tajemnic, a lokalne zakręty pokonuje lepiej od Greków! Jego kolorowy imprezowóz zna tutaj każdy!
Mateusz przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Przewodnicy
Mateusz
Animator z pasją i uśmiechem. Ulubieniec wszystkich najmłodszych uczestników naszych wycieczek. Sportowiec i trener koszykówki. Kocha podróże, muzykę, taniec i języki obce! Potrafi czarować i wciąż nikt nie wie, jak wykonuje swe czarodziejskie sztuczki. Zawsze otoczony gromadką dzieci, którym potrafi wypełnić czas podczas greckich wakacji.
Natalia przewodnik magic tours
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Natalia
Studentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i przyszła pani doktor. Pochodzi z Bydgoszczy, wychowała się na Żuławach. Kocha Zakynthos, a zwłaszcza te fragmenty wyspy, które nie są jeszcze zajęte przez człowieka. W wolnych chwilach bierze maskę i znika w morzu. Podwodny świat ukochała najbardziej. Uwielbia dzieci, co sprawia, że animacje podczas naszych wycieczek są niezapomniane!
zante magic tours zespol iza k biuro
 • Animatorzy i kierowcy  / 
 • Pracownik biurowy
Iza
Inżynierię produkcji porzuciła dla wielkiej greckiej przygody! Chodzący uśmiech i empatia. W Magic Tours wspiera sprzedaż i animację dla najmłodszych. Jeśli spotkasz ją w biurze, z niepowtarzalnym wdziękiem doradzi najlepszą wycieczkę i rozwieje wątpliwości. Za to dzieciaki pokochają ją za kreatywne zabawy, troskliwą opiekę i dużo śmiechu. Uwielbia szalone podróże, taniec oraz swojego węża Helenkę.
Christian
 • Animatorzy i kierowcy
Chrystian
Ciekawość świata i dusza odkrywcy przywiodły go do Grecji, gdzie spełnił marzenie o zamieszkaniu w “ciepłych krajach”. Miłośnik motoryzacji i sportów ekstremalnych. Przemierzył pół Europy autostopem. Grecję pokochał za jej podejście do życia, czyli luz, uśmiech i brak pośpiechu. Z nim, w przyjaznej atmosferze, dojedziecie w najdziksze zakamarki wyspy!

Udostępnij wycieczkę

Facebook
WhatsApp
Email

Zamknij